KURULUŞ

1978 yılında Nami ÖZDEMİR tarafından Ticari Tip Buzdolabı için metal parçalar üretmek amacı ile kurulan firma 1995 yılında Limited Şirket statüsü kazanarak Pendik’ te daha büyük bir alana sahip sanayi sitesindeki yerine geçmiş. Sektördeki ve dünyadaki gelişmeleri ve değişimleri takip ederek makine parkını geliştirmiş 2004 yılında bugünkü fabrikasına taşınarak Beyaz Eşya, Isıtma & soğutma, Elektronik gibi birçok sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir tesis haline gelmiştir.  

Bünyesinde yıllık 2500 ton yassı çelikten parça üretimini gerçekleştirebilecek kapasitede makine parkı, toz boya ünitesi, kaynak ve montaj bandını içeren, hammaddeyi ürün haline getirebilecek yeteneğe sahip bir yapı oluşturmuştur. 

Bu yapıyı daha da güçlendirmek adına genç ve dinamik bir kadro oluşturulmuş, ISO 9001 ve entegre diğer sistemlerle uluslararası yönetim sistemlerini uygulamaktadır.

Kalite Belgelerimiz denetimler sonucunda Kalite – İSG ve Çevre olarak entegre yapısıyla alınmış ve uygulamalar devam etmektedir.